Nášivka znaku ČSSR 110 x 80 mm

Kód: 2221
144 Kč / ks 119 Kč bez DPH
Do třech týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nášivka znaku ČSSR 110 x 80 mm

Přesná kopie znaku ČSSR. Autentická podoba, věrná napodobenina. Včetně použitých materiálů. Jedná se o výšivku na plstěné podložce a červeném saténu. Tento znak byl použit na většině sportovních dresů ze sedmdesátých let. Vhodné na trička, mikiny, dresy, a další textil.

Materiál

Plstěná podložka, červený satén, kvalitní zpracování. Velikost cca 110 x 80 mm.

Určení - Využití

Vhodné pro všechny fanoušky.

Doba dodání - Expres doručení

U každého zboží, v horní části pod cenou, vidíte reálnou dobu výroby a dodání. Potřebujete zboží dříve? Stačí nás kontaktovat. U některých produktů ovšem nabízíme EXPRES DORUČENÍ = doručení do druhého dne. Zda právě výrobek který jste si vybrali splňuje tyto podmínky, zjistíte po kontaktu s naší zákaznickou podporou. Emailovou adresu i telefon najdete v ,,Kontaktujte nás,,

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 16.2.2022
Velmi spokojen
5
JJ Avatar autora | 21.12.2018
V zásadě se jedná o originál.
5
MH Avatar autora | 1.4.2018
Pěkná kvalitní a historicky věrná nášivka.
5
MN Avatar autora | 28.11.2017
Krásný den,jsem mox spokojen..s pozdravem,NĚMEC MARTIN

Český výrobce sportovního oblečení a doplňků. Hlavní činnosti je výroba sportovních dresů a produktů pro sportovní fanoušky. Hlavní předností je zakázková výroba od jednoho kusu. To platí u sportovních dresů, triček, mikin a dalších produktů.

Výrobce provádí i potisk a výšivku na dodaný textil od zákazníka. Nabízí možnost grafických návrhů. Opravy sportovních dresů a přetisk dřívějších zakázkových úprav.