Hokejové dresy na zakázku - barvy, jména, čísla na přání

Zakázková výroba hokejových dresů pro hráče i fanoušky

Výroba hokejových dresů pro aktivní hráče i fanoušky. Lze vyrobit i hokejbalové, in line hokejové, bandy dresy a další. V naší nabídce najdete i výrobu hokejových stulpen a zakázkových riban. Široká nabídka designů, materiálů, druhů límců. Vybere si opravdu každý.

PROČ DRESY OD NÁS?

  • výroba již od jednoho kusu
  • v případě potřeby expres výroba
  • grafický návrh dresů zdarma
  • pro Slovenské zákazníky výdejní místo v Bratislavě

 

NA 1. MÍSTĚ KVALITA A ZNALOST PRODUKTŮ

Kdo z vás někdy sportoval, ví nejlépe jak důležitá je kvalita materiálu a provedení sportovních dresů. Proto nabízíme několik druhů materiálů, střihů, límců a technologií potisku a výroby. Dokážeme poradit s výběrem materiálu pro sportovní odvětví. Materiál který je vhodný pro hokejový dres nemusí být vhodný pro hokejbalový a obráceně. Nechte si poradit.

NEJLEVNĚJŠÍ DRESY PRO FANOUŠKY

Pokud hledáte levné dresy pro fanoušky, k posílení značky vaši fa. Prostě hledáte produkt vhodný pro marketingové účely, máme pro vás řešení. Smluvně spolupracujeme s výrobou sportovních dresů v Polsku. Předností této spolupráce je hlavně cena produktu. Ta se vyrovná i výrobě v Asii. Oproti výrobě v Asii má ovšem dvě značné výhody. Náklad pro výrobu již od 100 kusů a doba dodání cca dva týdny. Řekněte si o nezávaznou kalkulaci.