O nás

Jsme jeden z předních internetový obchodů specializujících se na prodej fotbalových, hokejovýchcyklistických a dalších sportovních dresů. V naší nabídce najdete také fotbalové trenýrky, sportovní šály, čepice a další sortiment. 

Naším cílem není jen nabídka zboží ale i zajištění kompletního poradenství. Zboží které nabízíme dokonale známe a jsme připraveni reagovat na vaše dotazy.

Naší hlavní specializací je potisk dresů, triček a dalšího sortimentu VLASTNÍM JMÉNEM A ČÍSLEM. Tyto produkty jsou velice oblíbené. Potisk nemusí být pouze jménem a číslem, ale například datem narození, výročím, oblíbenou restaurací nebo logem.

Potiskneme i dresy dodané zákazníkem. Dopravte na naši provozovnu váš dres, tričko, kšiltovku... a nechte si potisknout dle vlastní představy. Nabízíme i expresní výrobu do druhého dne. Pokud vás tlačí čas, jste na správné adrese.

 

Veškerý sortiment který zde naleznete je také možné vyrobit přímo dle Vašich požadavků. Vlastní barvy, loga, sponzoři atd. Nic není nemožné. Zakázková výroba sportovních dresů pro většinu sportovních odvětví.

Výroba triček, mikin, kšiltovek a dalšího reklamního zboží. Včetně sportovních suvenýrů. Kompletní nabídku rádi zdělíme. Pokud nemáte vlastní podklady, připravíme grafiku dle vašich požadavků a necháme schválit.