Zakázková výroba dresů a produktů pro fanoušky

Výroba sportovních dresů, reklamních předmětů, potisk triček, výšivky, nášivky, potisk dodaného textilu

Nevybrali jste si v našem eshopu? Chcete originální zboží přesně dle vašich představ? Jste na správném místě. Nabízíme zakázkovou výrobu již od jednoho kusu. Možnost expresní výroby. Bohaté zkušenosti s výrobou sportovních dresů, produktů pro fanoušky, klubového oblečení a reklamního textilu jsou naší výhodou. V našem teamu je také řada aktivně sportujících kteří dobře vědí co který sport potřebuje.

PROČ VYRÁBĚT U NÁS?

  • zakázková výroba již od jednoho kusu - není problém vyrobit i jeden kus dresu, trička,...
  • možnost expres výroby - hoří vám termín? expres výroba do druhého dne u některých produktů možná
  • rozsáhlé reference - výroba dresů pro mnoho teamů, reklamní textil pro přední České i Slovenské firmy
  • kvalitní Česká výroba - výroba v našich dílnách v České či Slovenské republice
  • nejlevnější dresy a zboží pro fanoušky - díky smluvní spolupráci s výrobnou v Polsku

 

VÝROBA I NEKONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ

Nabízíme širokou škálu velikosti od dětských 98 až do velikosti 4XL. Je nám ovšem jasné, že ne všem zákazníkům tyto konfekční velikosti padnou. Právě proto nabízíme možnost výroby přesně dle vašich parametrů. Prodloužit, rozšířit, či jinak upravit dres, kalhoty, kombinézu... není problém. Případně vybrat tričko, mikinu, bundu... v hodných rozměrů. 

POTISK A ÚPRAVA DODANÉHO TEXTILU - DRESU

Máte dresy, trička, či jiný sortiment který potřebujete potisknout? Vlastí jména, čísla, názvy klubu, loga? Ani to není problém. Tiskneme a vyšíváme i na dodané zboží. Zdarma vám vytvoříme cenovou kalkulaci a sdělíme termín realizace. 

KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Oblečeme váš team do jednotného oblečení. Vyrobíme na zakázku nebo potiskneme veškeré potřebné vybavení a klubové oblečení. Mimo naší zakázkové výroby nabízíme i celou řadu předních sportovních výrobců.

REKLAMNÍ TEXTIL A PŘEDMĚTY

Poradíme si i s potiskem nebo výšivkou reklamního textilu a produktů. Běžně tiskneme a vyšíváme na reklamní trička, čepice, mikiny, vesty a další předměty. Pravidelně vyrábíme pro několik Českých firem a sportovních teamů. Rádi budeme vyrábět i pro vás.